Agenţia teritorială Sud


Agenţia teritorială Sud


mun.Cahul str. Ștefan cel Mare, nr.16 MD-3905


Conducerea
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Tatiana Goncearovdirectoare0299-22-371at.sud@cnam.gov.md
Anticamera 0299-22-371at.sud@cnam.gov.md
Secția relații cu beneficiarii
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Anna Boiatiucșefă Secție0299-22-915anna.boiatiuc@cnam.gov.md
Silvia Batîrspecialistă categoria II0299-27-545silvia.batir@cnam.gov.md
Natalia Marţspecialistă coordonatoare (Cantemir)0273-23-265natalia.mart@cnam.gov.md
Maria Timoftispecialistă coordonatoare (Leova)0263-22-962maria.timofti@cnam.gov.md
Nadejda Paslarispecialistă coordonatoare (Taraclia)0294-24-142nadejda.paslari@cnam.gov.md
Daniela Apostolspecialistă coordonatoare0299-27-545daniela.apostol@cnam.gov.md
Maria Sîrbuspecialistă categoria I (Basarabeasca)0297-21-267maria.sirbu@cnam.gov.md
Reprezentanța UTA Găgăuzia
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Aliona Vlah specialistă coordonatoare (Comrat)0298-26-997aliona.vlah@cnam.gov.md
Ecaterina Manzul specialistă coordonatoare (Vulcănești)0293-21-977ecaterina.manzul@cnam.gov.md
Aliona Stoianova specialistă categoria I (Ceadîr Lunga)0291-28-040aliona.stoianova@cnam.gov.md
Secția relații cu prestatorii
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Natalia Zarișneac șefă Secție0299-32-609natalia.zarisneac@cnam.gov.md
Elena Lupu specialistă coordonatoare0299-32-609elena.lupu@cnam.gov.md
Natalia Chirova specialistă coordonatoare0299-22-371natalia.chirova@cnam.gov.md
Maria Caparisspecialistă categoria II0299-32-609maria.caparis@cnam.gov.md
Serviciul juridic
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Evgheni Osadcenco șef Serviciu0299-22-915evgheni.osadcenco@cnam.gov.md
Răducu Bîrlea jurist coordonator0299-22-915raducu.birlea@cnam.gov.md
Serviciul tehnologii informaționale
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Alexandr Deli specialist coordonator IT0299-27-545alexandr.deli@cnam.gov.md

Loading

Sari la conținut