Agenţia teritorială Centru


Agenţia teritorială Centru


mun.Chișinău str.Vasile Lupu nr.18 MD-2008


Conducerea
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Adela Pavlovdirectoare022-59-37-26at.centru@cnam.gov.md
Anticamera 022-59-37-26at.centru@cnam.gov.md
Secția relații cu beneficiarii
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Cristina Ciumacșefă Secție022-59-37-48cristina.ciumac@cnam.gov.md
Gheorghe Canțîr specialist coordonator022-59-37-91gheorghe.cantir@cnam.gov.md
Mariana Toderiţaspecialistă coordonatoare022-59-28-22mariana.toderita@cnam.gov.md
Galina Gumeniţăspecialistă coordonatoare022-59-28-22galina.gumenita@cnam.gov.md
Tatiana Savov specialistă coordonatoare022-59-28-22tatiana.savov@cnam.gov.md
Oxana Frasinescuspecialistă coordonatoare022-59-28-22oxana.frasinescu@cnam.gov.md
Lidia Onu  specialistă coordonatoare (Ialoveni)0268-21-619lidia.onu@cnam.gov.md
Maria Craciun specialistă categoria I (Dubăsari)0248-43-136maria.craciun@cnam.gov.md
Silvia Vîrlan specialistă coordonatoare (Ialoveni) 0268-21-619silvia.virlan@cnam.gov.md
Petru Pocinoc specialist coordonator (Strășeni)0237-23-482petru.pocinoc@cnam.gov.md
Natalia Proca specialistă coordonatoare (Criuleni)0248-21-843natalia.proca@cnam.gov.md
Iana Domenti  specialistă coordonatoare (Rezina)0254-23-050iana.domenti@cnam.gov.md
Ala Oprea  specialistă coordonatoare (Șoldănești)0272-25-689ala.oprea@cnam.gov.md
Ala Mîţu specialistă categoria II (Orhei)0235-20-969ala.mitu@cnam.gov.md
Tatiana Panco  specialistă categoria II (Orhei)0235-20-969tatiana.panco@cnam.gov.md
Ana Ţurcanu specialistă coordonatoare (Hîncești)0269-20-650ana.turcanu@cnam.gov.md
Secția relații cu prestatorii
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Olimpia Chiorescușefă Secţie022-59-37-11olimpia.chiorescu@cnam.gov.md
Lilia Şerstiucspecialistă coordonatoare022-71-62-09lilia.serstiuc@cnam.gov.md
Tatiana Manjosspecialistă coordonatoare022-71-62-09tatiana.manjos@cnam.gov.md
Cristina Secrieruspecialistă coordonatoare022-59-27-70cristina.secrieru@cnam.gov.md
Marcel Secuspecialist coordonator022-59-37-11marcel.secu@cnam.gov.md
Alexandru Laşcu specialist coordonator (Orhei)0235-21-816  alexandru.lascu@cnam.gov.md
Svetlana Gherciuspecialistă coordonatoare (Orhei)0235-21-749  svetlana.gherciu@cnam.gov.md
Constantin Damaschinspecialist coordonator022-59-27-70constantin.damaschin@cnam.gov.md
Liliana Gancearspecialistă coordonatoare022-59-37-11liliana.gancear@cnam.gov.md

Secția juridică
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Andrian Pascalișef Secție022-59-37-80andrian.pascali@cnam.gov.md
Carolina Mahujuristă coordonatoare022-59-30-10carolina.mahu@cnam.gov.md
Vasile Cîșlarujurist categoria I022-59-37-80vasile.cislaru@cnam.gov.md
Viorel Tihon  jurist coordonator (Orhei)0235-20-768viorel.tihon@cnam.gov.md
Laurita Cebotareanjuristă coordonatoare022-59-37-80laurita.cebotarean@cnam.gov.md
Serviciul tehnologii informaționale
Prenume numeFuncțiaTelefone-mail
Daniel Vîrlanspecialist IT categoria II022-71-68-78  daniel.virlan@cnam.gov.md

Loading

Sari la conținut