Compania Naţională de Asigurări în Medicină

Fideli sănătăţii tale

 
 
Datele de contact ale specialiştilor din subdiviziunile de relaţii cu beneficiarii ale agenţiilor teritoriale
Nr.d/o Unitatea teritorial-administrativă deservită  Nume, prenume Funcţia Adresa Date de contact
AT Centru
1 Dubăsari, Grigoriopol Craciun Maria Specialist coordonator r-ul Dubăsari, s. Coşniţa, str. Păcii 7 bir.201 str. (clădirea Consiliului Raional) 0(242)2-53-40
060301906
maria.craciun@cnam.gov.md
2 Hînceşti Codreanu Maria Şef Secţie relaţii cu beneficiarii Hînceşti or. Hînceşti, str. Mihalcea Hîncu 238 (clădirea Spitalului Raional) 0(269)2-28-28
060301921
maria.codreanu@cnam.gov.md
3 Hînceşti Stempovschi Alvina Specialist coordonator or. Hînceşti, str. Mihalcea Hîncu 238 (clădirea Spitalului Raional) 0(269)2-20-14
alvina.stempovschi@cnam.gov.md
4 Hînceşti Olaru Svetlana Specialist or. Hînceşti, str. Mihalcea Hîncu 238 (clădirea Spitalului Raional) 0(242)2-06-50
svetlana.olaru@cnam.gov.md
5 Ialoveni Vîrlan Silvia Specialist coordonator or. Ialoveni, str. Alexandru cel Bun 19, et. 1, bir. 103 (clădirea Centrul de Sănătate) 0(268)2-16-19
060301917
silvia.virlan@cnam.gov.md
AT Nord-Est
1 Donduşeni Zaplitnaia Aurelia Specialist coordonator or. Donduşeni, str. M. Eminescu 26, bir.23  (clădirea Spitalului Raional) 0(251)2-12-57
00301947
aurelia.zaplitnaia@cnam.gov.md
2 Drochia Gusacinscaia Larisa Specialist coordonator or. Drochia bd. N. Testemiţeanu 4, bir.112 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(252)2-45-09
larisa.gusacinscaia@cnam.gov.md
3 Floreşti Zahlîstnîi Valeriu Specialist coordonator or. Floreşti, str. Ştefan cel Mare 33, bir. 36  (clădirea secţiei consultative a Spitalului Raional) 0(250)2-19-92
060301938
valeriu.zahlistnii@cnam.gov.md
4 Ocniţa Cojocaru Olga Şef Secţie relaţii cu beneficiarii Ocniţa or. Ocniţa, str. Independenţei, 61, bir. 20   0(271)2-22-03
0(271)2-60-52
olga.cojocaru@cnam.gov.md
5 Ocniţa Cojocaru Vitalii Specialist coordonator or. Ocniţa, str. Independenţei, 61, bir. 20   0(271)2-22-03 0(271)2-60-52
060 301957
vitalii.cojocaru@cnam.gov.md
6 Ocniţa Melnic Mariana Specialist coordonator or. Ocniţa, str. Independenţei, 61, bir. 20   0(271)2-22-03
0(271)2-60-52
mariana.melnic@cnam.gov.md
AT Nord Vest
1 Edineţ Olariţa Svetlana Specialist coordonator or. Edineţ, str. Independenţei 81 bir. 341    (clădirea Centrului de Sănătate) 0(246)2-50-87
060301946
svetlana.rotari@cnam.gov.md
2 Edineţ Bradu Inna Specialist categoria II  or. Edineţ, str. Independenţei 81 bir. 341   (clădirea Centrului de Sănătate) 0(246)2-50-87
ina.bradu@cnam.gov.md
3 Briceni Roşu Axenia Specialist coordonator or. Briceni, str. Eminescu 48 et. 1        (clădirea Centrului de Sănătate) 0(247)2-57-64
060301944
axenia.rosu@cnam.gov.md
4 Briceni Remarciuc Elena Specialist categoria II  or. Briceni, str. Eminescu 48 et. 1 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(247)2-57-64
elena.remarciuc@cnam.gov.md
5 Rîşcani Dodiţa Valentin Specialist coordonator or. Rîşcani, str. N. Testemiţeanu 6,  et. 3   (clădirea Spitalului Raional) 0(256)2-16-80
060301935
valentin.dodita@cnam.gov.md
6 Glodeni Surduleac Victor Specialist coordonator or. Glodeni, str. Tricolorului 2 bir. 1 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(249)2-47-63
060301933
victor.surduleac@cnam.gov.md
7 Sîngerei Grăjdieru Ion Specialist coordonator or. Sîngerei, str. Independenţei 126 0(262)2-62-31
060301936
ion.grajdieru@cnam.gov.md
AT Est
1 Criuleni Orlov Tatiana Specialist coordonator or. Criuleni str. Ştefan cel Mare 1, et. 2, bir. 201 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(248)2-18-43
tatiana.orlov@cnam.gov.md
2 Rezina,  Camenca, Rîbniţa Ciorici Zinaida Specialist coordonator or. Rezina str. A.Sciusev 5, et. 4, bir. 415 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(254)2-30-50
zinaida.ciorici@cnam.gov.md
3 Şoldăneşti Oprea Ala Specialist categoria I or. Şoldăneşti str. Păcii, 24, et. 3, (clădirea DASPF şi C) 0(272)2-56-89
ala.oprea@cnam.gov.md
4 Teleneşti  Taran Viorica Specialist coordonator or. Teleneşti str. Ştefan cel Mare 5, et. 3, bir. 316 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(248)2-18-43
zinaida.ciorici@cnam.gov.md
AT Vest
1 Călăraşi Rău Maria Specialist coordonator or. Clăraşi, str. Bojole, 1 bir. 13, (clădirea Centrului de Sănătate) 0(244)2-03-51
060301931
maria.rau@cnam.gov.md
2 Făleşti Neguleanu Arcadie Specialist coordonator or. Făleşti, str. Ştefan cel Mare 38, bir 8 (clădirea Spitalului Raional) 0(259)2-58-23
060301934
arcadie.neguleanu@cnam.gov.md
3 Nisporeni Semionov Rodica Specialist coordonator or. Nisporeni, str.Toma Ciorbă, 8, bir. 219 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(264)2-27-44
rodica.semionov@cnam.gov.md
4 Străşeni Pocinoc Petru Specialist coordonator or. Străşeni, str. Ştefan cel Mare, 105, bir 414 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(237)2-34-82
060301918
petru.pocinoc@cnam.gov.md
AT Sud-Est
1 Ştefan Vodă Creciun Nicolae Specialist coordonator or. Ştefan Vodă,  str. Nicolae Testemiţeanu, 1 (clădire Spitalului Raional) 0(242)2-53-40
nicolae.creciun@cnam.gov.md
2 Anenii Noi Rusu Andrei Specialist coordonator or. Anenii-Noi, str. Uzinelor, 30/1, bir. 38         (clădirea Centrului de Sănătate) 0(265)2-21-10
andrei.rusu@cnam.gov.md
3 Basarabeasca Codiţa Daria Specialist categoria I or. Basarabeasca,  str. Karl Marx, 55           (clădirea Consiliului Raional) 0(297)2-12-67
068048441
daria.codita@cnam.gov.md
4 Bender, Tiraspol, Slobozia Zanoci Irina Specialist SRB r. Anenii-Noi, s. Varniţa, str. Tighina, 64, bir. 34 (clădirea primariei) 0(265)4-62-56
irina.zanoci@cnam.gov.md
5 Cimişlia Batîru Elena Specialist coordonator or. Cimişlia,  bul. Ştefan cel Mare, 14         (cladire Primăriei) 0(241)2-24-35
069006060
elena.batiru@cnam.gov.md
AT Sud-Vest
1 Cantemir Marţ Natalia Specialist coordonator or. Cantemir, str. N.Testemiţeanu, 22, bir. 405 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(273)2-32-65
natalia.mart@cnam.gov.md
2 Leova Timofti Maria Specialist coordonator or. Leova, str. Ştefan cel Mare 63, bir. 18 (clădirea Spitalului Raional) 0(263)2-29-62
maria.timofti@cnam.gov.md
3 Taraclia Mironova Natalia Specialist coordonator or. Taraclia, str. Cotovschi 5A 0(299)2-75-45
natalia.mironova@cnam.gov.md
4 Taraclia Tuluş Veaceslav Specialist coordonator or. Taraclia, str. Cotovschi 5A 0(299)2-75-45
veaceslav.tulus@cnam.gov.md
UTA Gagauzia
1 Ceadîr-Lunga Stoianova Aliona Specialist categoria II  or. Ceadîr-Lunga str. Miciurin 4 (clădirea Centrului de Sănătate) 0(291)2-80-40
060301948
aliona.stoianova@cnam.gov.md
2 Vulcăneşti Manzul Ecaterina Specialist coordonator or. Vulcăneşti, str. Lenin 90 (clădirea Cosiliului Raional) 0(293)2-19-77
060301948
ecaterina.manzul@cnam.gov.md
Loading ...